• Prawo jest dla ludzi

  Drzwi naszej kancelarii są otwarte dla każdego poszukującego profesjonalnej pomocy prawnej. Dbamy o to, by zapewniać klientom pełne wsparcie, prywatność oraz atmosferę wzajemnego zaufania w ich trudnych i emocjonalnych sprawach osobistych.

 • Obsługa prawna biznesu

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu obsługi przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości czy formy prowadzonej działalności. Troszczymy się o naszych klientów biznesowych nieustannie analizując zmieniające się otoczenie prawne, dzięki czemu skutecznie zapobiegamy potencjalnym problemom i zagrożeniom.

 • Sprawy rozwodowe

  Wspieramy naszych klientów przechodzących przez trudny proces separacji i rozwodu. Specjalizujemy się w sprawach związanych z podziałem majatku, ustanawianiem alimentów oraz opieką nad dziećmi.

 • Wsparcie kobiet

  Świadczymy pomoc prawną kobietom dotkniętym przemocą psychiczną, fizyczną i seksulaną. Oferujemy także pomoc w walce o prawo opieki nad dziećmi oraz w sprawach alimentacyjnych.

 • Obsługa beneficjentów unijnych

  Kancelaria oferuje wsparcie prawne dla firm korzystających ze środków wspólnotowych Unii Europejskiej. Pomagamy firmom w pozyskaniu dotacji unijnych, w realizacji i rozliczeniu projektów, a także ich utrzymaniu w okresie trwałości.

Reprezentacja w sporach sądowych i pozasądowych - Adwokat Puszczykowo